Фото без опису

В  пам’ятний день, 20 лютого,  в Україні вшановують подвиг  учасників Революції Гідності та   Героїв Небесної Сотні.

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.

З нагоди цієї дати учні Пляшевського ліцею  провели  марафон пам’яті «Вшануй хвилиною мовчання, Вкраїно, тих, що полягли», приурочену вшануванню подвигу учасників Революції  Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Фото без описуМетою заходу було не тільки бажання нагадати учням про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.

Відкрив марафон пам’яті  директор Пляшевського ліцею Петро Андрійович Ремесник. Він  нагадав присутнім про те, що кожен із загиблих мав свою сім'ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії та невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну, підкреслив, що з події Революції  Гідності почався новий етап розвитку Незалежної України.

Учні, вчителі ліцею запалили свічки  та схилили голови у хвилині мовчання.

Завдяки тематичній виставці «Хто загинув за Вкраїну, буде жити у віках», оформленій бібліотекарем ПШБ-філії  Марією Миколаївною Хміль, ознайомилися з добіркою матеріалів та переконалися, що звичайні українці є творцями історії своєї країни. Разом згадували події, про які не можна забувати, та патріотів, що віддали своїй країні найцінніше.

Віримо, що мужність цих людей яскравим променем вестиме нас уперед, до майбутнього, про яке вони мріяли.

 

            Л.Я.Сьомак, заступник директора з навчальної роботи Пляшевського ліцею

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису