З метою профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді та з метою запобігання виникнення пожеж, травматизму, засвоєння знань щодо дій у надзвичайних ситуаціях учні 9, 11 класів Пляшевського ліцею у супроводі вчителя трудового навчання Лотоцького Юрія Васильовича., відвідали пожежну частину смт.Демидівка з нагоди відзначення 60-річчя створення пожежної охорони Демидівського району.

Вогнеборці підготували для школярів змістовну та пізнавальну програму. Під час зустрічі співробітники ДСНС звернули увагу учнів на причини виникнення надзвичайних подій та шляхи їх запобігання, як правильно діяти у разі пожежі, навели приклади небезпечних випадків та зазначили, які обставини сприяли їх виникненню.

Школярі фотографувались поруч з пожежно-рятувальною технікою та мали змогу роздивитись пожежне обладнання, з яким працюють пожежні.

Після побаченого і почутого кожен з присутніх глибше замислився над важливістю знань та безумовного дотримання правил пожежної безпеки, а також суспільну значимість і важливість професії пожежного-рятувальника.

Ю.В.Лотоцький, вчитель трудового навчання