У Рудківському ліцеї був  проведений захід до Дня пам’яті героїв Крут

Дата: 31.01.2019 16:10

30 січня  у Рудківському ліцеї був  проведений захід до Дня пам’яті героїв Крут. Захід проводився з метою ознайомлення учнів  з однією із трагічних сторінок історії України,   тих, хтозаради незалежностіУкраїни віддав своє життя. Учні  ліцею  активно  брали  участь  у  даному  заході: готували повідомлення про бій під Крутами, декламували поетичні твори, присвячені юним героям . Під час заходу присутні«Крути». Пам’ять полеглих Героїв вшанували хвилиною мовчання.

На  завершення вчитель історії Макарчук  Р.М.  звернув увагу учнів  на  те, що сьогодні  як  і  в  1918  році, Україна виборює  незалежність. Нехай  пам'ять  про  наших  героїв, що  загинули  під  Крутами, героїв  Небесної  Сотні, АТО  буде  вічною. Їхня  смерть  буде  для  нас  прикладом, як  треба  любити  свою  Батьківщину.