"Грицько Чубай"

Дата: 25.01.2019 16:46

25 січня 2019 року в читальному залі центральної бібліотеки,  учні Демидівського ліцею переглянули відео презентацію «Грицько Чубай. П’ятикнижжя»,  присвячену  70 річниці від дня народження  Григорія Петровича  Чубая, видатного українського  поета, перекладача, художника, мистецтвознавеця.  Григорій Чубай  був одним  із лідерів українського літературно-мистецького андеґраунду 1960-их 1970-их та 1980-их років, видавцем  самовидавного літературно-мистецького часопису Скриня (1971). Батько лідера гурту «Плач Єремії» Тараса Чубая. Автора книг «П’ятикнижжя», «Колискові для Олексія», «Плач Єремії», «Говорити, мовчати і говорити знову». Тільки посмертно його прийняли до Спілки письменників України і дозволили друкувати вірші, поеми та переклади.