Підсумки І етапу конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу»

Дата: 25.01.2019 15:47

24 січня 2019 року Рівненською обласною станцією юних туристів було проведено І тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу».

Участь в конкурсі, відповідно до умов проведення, взяли музеї навчальних закладів області за такими профілями: військово-історичні, краєзнавчі, історичні. На розгляд журі конкурсу  було представлено 33 презентаційні екскурсії.

Учениця 11 класу Княгиненського ліцею Демидівської селищної ради Віткалюк Ольга в секції історичних музеїв із своєю роботою «Стелеться Божа ласка. Видно і сіль і слід школо!Остання казко! З найголосніших літ!» посіла ІІ місце.