Сьогодні відбулась перша робоча зустріч щодо планування розвитку Демидівської громади на наступні три роки. Важливо відзначити, що вже затверджено ключові стратегічні документи – це Стратегія розвитку Демидівської селищної ради на 2019-2022 роки та Програма соціально-економічного розвитку Демидівської селищної ради на 2019 рік. Наразі ведеться інформаційна кампанія з підготовки перспективного плану розвитку на 2019-2021 роки. Перші кроки було зроблено ще в грудні минулого року, коли відбулась Рада регіонального розвитку району. Тоді селищний голова Віктор Іщук відзначив основні досягнення за рік діяльності ОТГ та озвучив ключові напрямки подальшого розвитку.

Активна робота ведеться і за участі сторонніх експертів, зокрема в рамках кампанії «Активні мешканці – успішна громада», яку виконує Рівненська обласна організація ВГО «Громадянська мережа «Опора». Сьогодні експерт із сталого розвитку Юрій Пасочник презентував соціально-економічний аналіз громади, підготовлений за результатами проведених опитувань та анкетувань бізнесу і жителів. Згодом учасники пропрацювали найважливіші завдання і заходи пріоритетного напрямку Сталий економічний розвиток громади. В результаті роботи двох підгруп сформульовано ряд завдань, які після опрацювання увійдуть у перспективний план розвитку громади на 2019-2021 роки.

В робочій зустрічі взяли участь селищний голова, працівники виконкому, депутати, представники громадських обєднань. Наступна зустріч запланована на 31 січня. До роботи просять долучатись приватних підприємців, громадських активістів, всіх небайдужих жителів громади.