Мітинг з нагоди відзначення 100 - річчя Дня Соборності та Свободи України.

Дата: 22.01.2019 12:47

Сьогодні, 22 січня 2019 року, відбулись урочистий мітинг та покладання квітів до пам'ятного знаку Борцям за волю та Незалежність України та до пам’ятника Т.Г. Шевченка з нагоди відзначення 100 - річчя Дня Соборності та Свободи України. У заході взяли участь Демидівський селищний голова Віктор Іщук, голова Демидівської районної державної адміністрації Богдан Левшенюк, голова Демидівської районної ради Сергій Радченко, заступник голови Боремельської сільської ради Анатолій Петрук, Вовковиївський сільський голова В’ячеслав Бондарчук, громадськість селища, працівники установ, організацій, молодь, ЗМІ. Поминальну панахиду відслужили священики Демидівського благочиння ПЦУ на чолі із благочинним Василем Іваником.