Запрошуємо до участі в кампанії «Активні мешканці – успішна громада»

Дата: 17.01.2019 17:44

Демидівська селищна рада продовжує співпрацювати з Рівненською обласною організацією ВГО «Громадянська мережа «Опора» щодо реалізації кампанії «Активні мешканці – успішна громада».

Черговим етапом проекту є напрацювання дорожньої карти змін громади, перша робоча зустріч відбудеться 23 січня 2019 р. в читальному залі Центральної бібліотеки (вул. Б. Хмельницького, 12). Початок о 10 год.

Експерти проведуть презентацію соціально-економічного аналізу громади та бачення майбутнього громади на наступні 1-3 роки очима мешканців.

Запрошуємо до участі депутатів селищної ради, представників активної громадськості та місцевого бізнесу.