Вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дата: 28.12.2018 10:12

Шановні земляки!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2019-им роком та Різдвом Христовим!

Завершується ще один непростий для нашої громади та всієї України рік. Рік, який увійде в історію, як період змін, пошуку компромісів та реформ.

На жаль, не стали меншими наші соціальні проблеми, а найбільшим болем у душі кожного з нас продовжують відгукуватися події на сході країни.

У році прийдешньому нехай здійсниться найзаповітніше – повернеться мир у наш рідний Український дім, а з ним – і добробут, благополуччя, злагода.

У ці передноворічні дні бажаю вам миру, оптимізму та віри в свої сили задля щастя своєї родини та процвітання нашої країни. Подаруйте своїм близьким найдорожче та найцінніше - любов, турботу та увагу.

Нехай Різдвяні свята принесуть вашим родинам Господнє благословення, спілкування з рідними та друзями - зігріє ваші стомлені від неспокою серця, а у ваших оселях назавжди запанують достаток, взаємна повага та злагода! Будьте здорові та щасливі!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою та найщирішими побажаннями селищний голова Віктор Іщук