У СЕЛІ ЛОПАВШЕ ДЕМИДІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОВЕДЕНО РОБОТИ ІЗ ЗАМІНИ ЗВИЧАЙНИХ ЛАМП ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ.

Дата: 13.11.2018 16:52

У селі Лопавше Демидівської громади проведено роботи із заміни звичайних ламп вуличного освітлення на енергоефективні світлодіодні. Загалом оновлення у такий спосіб зазнали 65 ліхтарів.

Заміна ламп на LED-світильники є частиною комплексної програми команди Демидівської об’єднаної територіальної громади з відновлення і реконструкції вуличного освітлення у селах.

Аналогічна заміна ламп з початку цього року вже відбулась у селах Глибока Долина, Копань, Хрінники, Вишневе, Княгинине, Солонів, Острів, Пляшева, Вербень і Товпижин. Наступна на черзі – Рудка.

Паралельно з цією роботою громада розробляє проекти, проводить та відновлює вуличне освітлення по тих вулицях наших населених пунктів, де воно було відсутнє тривалий час, або його взагалі не було ніколи.

Загалом на 2018 рік у бюджеті громади на вуличне освітлення населених пунктів закладено 2,6 мільйона гривень.