День Святого Миколая в Демидівському будинку творчості школярів.

Дата: 21.12.2018 16:27

19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая. Святий Миколай – один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Миколая Чудотворця вважають найближчим до Бога святим. Він посередник між Богом і людьми. Отець Миколай відзначився чистотою життя, за яку мав від Бога дар чудотворення, а також милосердям і благодійністю.

Саме тому на передодні свята, 18 грудня 2018 року в Демидівський будинок творчості школярів завітав святий Миколай з дарунками для слухняних і активних вихованців закладу.

На свято, Миколая, запросили вихованці гуртка ансамблю народних інструментів «Візерунок»  піснею «Ішов Миколай  лужком-бережком».

Директор Демидівського БТШ

Л. Гусаревич