Діти музичної Школи мистецтв підготували музичну казку для вихованців Демидівського ЗДО «Сонечко».

Дата: 20.12.2018 11:42

Вихованці Демидівського ЗДО «Сонечко» побували у казці, але казці не звичайній, а музичній, яку для них підготували діти музичної Школи мистецтв.

Дошкільнята із задоволенням слухали звучання різних музичних інструментів: бандури, фортепіано, гітари, скрипки, баяна, акордеона, а також пісень у сольному виконанні дівчаток – артисток.

Після перегляду казки діти з захопленням виходили із залу і обговорювали, який інструмент їм сподобався найбільше, на якому вони хочуть у майбутньому навчилися грати.

Приємним є і той факт, що більшість дітей з музичної Школи мистецтв є в минулому нашими вихованцями.

Сподіваємося, що і надалі співпраця Демидівського ЗДО і музичної Школи мистецтв буде плідною.