Семінар вчителів фізики та інформатики у Пляшевському ліцеї

Дата: 20.12.2018 10:44

Районний семінар вчителів фізики та інформатики

19 грудня 2018 року у Пляшевському ліцеї відбулося спільне засідання районних методичних об'єднань вчителів фізики (керівник - Шимчук Віталій Арсентійович) та вчителів інформатики (керівник - Вальчун Олександр Дмитрович). Вальчун О.Д. проінформував присутніх стосовно вимог до сучасного кабінету інформатики та документації.
У практичній частині учасники семінару переглянули урок-захист навчально-дослідницького проекту з теми "Повітроплавання". Ремесник Ілля та Масюк Марія, учні 6 класу, ознайомили присутніх із своїм дослідженням історії повітроплавання. Дев'ятикласниці Софія Ткачук та Яна Пилипів розповіли про фізичну сутність польоту повітряної кулі, продемонстрували розрахунки, виконанні у середовищі табличного процесора Microsoft Excel, а восьмикласники Володимир Хом'як, Ілля Бочков, Олександр Пилипюк та Олексій Грицаюк показали результат практичної частини проекту - модель повітряної кулі, виготовлену учнями 8 та 7 класів. Правильність розрахунків та якісної роботи "конструкторів"  підтвердив гарний політ кулі.

Учасники семінару мали нагоду обмінятися власним досвідом, отримати корисну інформацію, поспілкуватися.

Гончар В.М.,
вчитель фізики та інформатики