Андріївські вечорниці у Лисинському клубі.

Дата: 18.12.2018 14:51

З усіх свят річного календарного циклу день Андрія Первозванного є одним з найтаємничіших. Цього дня проводяться ритуали з калитою та інші ворожіння. Це веселе і колоритне дійство, жарти і сміх, які охоплюють не тільки молодь.

16 грудня Андріївські вечорниці відбулися в клубі села Лисин, де проходили забави та гадання. Дівчата місили палянички, готували вареники, пиріжки.

Основною забавою свята було кусання калити. Хлопці проявляли неабияке вміння і вправність, щоб вкусити калиту. Потім юнаки виконували різноманітні завдання, з якими справились навідмінно.

Вечорниці, як годиться за звичаєм, проходили з колядками.

Дякуюємо всім, хто  прибув на свято в нашу затишну клубну оселю, дякуюємо молоді, яка не байдужа до звичаїв нашого народу.