Андріївські вечорниці у Вербенському ліцеї.

Дата: 17.12.2018 10:14

14 грудня у Вербенському ліцеї відбувся захід для учнів 5-11 класів - «Андріївські вечорниці». Організували колоритне свято у форматі живого театралізованого дійства учні 8 класу під керівництвом класного керівника Друзюк Л. А. Свято Андрія Первозваного здавна вважається найбільшим передріздвяним святом напередодні та у день якого здавна прийнято збиратися на вечорниці та ворожити. Таку ж гарну традицію підтримали і учні нашого ліцею. Веселі пісні, хитрощі переодягнених хлопців, ворожіння на майбутнього чоловіка та веселощі навколо калити занурили кожного у казкову атмосферу вечорниць. Приємним доповненням свята були смачні вареники.