14 грудня 2018 року відбулося перше пленарне засідання 13 сесії 7 скликання Демидівської селищної ради.

Перед початком засідання, з нагоди свята Андрія Первозванного, вихованці Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради повернули нас у минуле і продемонстрували як проходили Андріївські вечорниці у давнину, коли за українським звичаєм, сільська молодь раніше збиралася в одній хаті, влаштовуючи там усілякі забави та гульбища. Глядачі мали змогу поринути у святкове дійство, на якому ворожили, калиту кусали, вареники варили, якими господарі дійства частували усіх. А селищний голова пригостив дітей солодощами, подякувавши від всіх присутніх за хороший настрій, який подарував дитячий виступ.

Після чудової вистави, розпочалася сесія.

Відкрив сесію Демидівський селищний голова Віктор Іщук.   З 26 депутатів ради в роботі сесії взяли участь 24.

В ході пленарного засідання депутати селищної ради розглянули 55 питань, серед яких питання про внесення змін в додаток 6 Демидівської селищної ради від 22 грудня 2017 №43 “Про місцеві програми Демидівської селищної ради на 2018 рік”, про внесення доповнень до Плану соціально-економічного розвитку Демидівської селищної ради на 2018 рік, про внесення змін до бюджету Демидівської селищної ради на 2018 рік, про селищний бюджет на 2019 рік, про затвердження Безпекового паспорта територіальної громади Демидівської селищної ради, про затвердження Програми забезпечення безпеки на території Демидівської селищної ради на 2019-2022 роки, про план діяльності Демидівської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, про приєднання до європейської ініціативи “Угода мерів”, про затвердження Стратегії розвитку Демидівської селищної ради на 2019-2022 роки, про запровадження системи енергетичного менеджменту в Демидівській селищній раді, про місцеві програми Демидівської селищної ради на 2019 рік, ряд земельних питань  та інші.

В ході пленарного засідання ради кожен депутат мав можливість висловити власну думку, ставити запитання, яких було чимало, вносити конструктивні пропозиції.

Засідання 13 сесії пройшло злагоджено та організовано, з усіх винесених на розгляд сесії питань порядку денного депутати Демидівської селищної ради ухвалили відповідні рішення.