"ЛІДЕР"

Дата: 12.12.2018 16:48

6 грудня відбувся черговий зліт лідерів учнівського самоврядування шкіл Демидівської селищної ради.

Тема заняття  «Імідж лідера». Мета такого заняття – визначити сутність поняття «імідж» та його роль у формуванні лідерства, сприяти розвитку навичок ефективної само-презентації, формуванню умінь розробляти власний імідж.

В ході заняття учні пробували створювати «Рекламу» про самого себе, використовували різні форми роботи: тренінги, інтерактивні вправи: «Створення іміджу», «Сповідальна свічка».

Під час занять діти аналізували притчу «Про надщерблений та цілий горщик». Дана притча навчає лідера враховувати особливості та розуміти унікальність кожної людини. Адже саме зараз голова учнівського самоврядування «Лідер» та член Національної дитячої ради Рівненської області Ірина Рачинська розробляє положення для одного з пунктів щодо проекту «Інклюзивна освіта».

Іра поділилася враженнями від поїздки в м. Рівне з представником Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою. І затвердила « Все починається з нас!».

Та провели підсумки акції «Прикрась ялинку своєї громади», виготовивши іграшки для Новорічної ялинки нашого селища.

Керівник гуртка «Лідер»

Демидівського БТШ