Конкурс на краще оформлення вітрин, об’єктів соціальної сфери та приватних будинків до Різдвяних та Новорічних свят.

Дата: 11.12.2018 18:13

Демидівчан запрошують до участі в конкурсі на краще оформлення вітрин, об’єктів соціальної сфери та приватних будинків до Різдвяних та Новорічних свят.

З метою створення святкового настрою мешканців та гостей Демидівської громади, з 19 грудня розпочинається конкурс на найкраще різдвяно-новорічне оформлення вітрин, об’єктів соціальної сфери та приватних будинків у населених пунктах. Конкурс триватиме до 18 січня.

Оцінюватиме вітрини конкурсна комісія, яка буде давати згідно з кожним критерієм по п’ять балів.

До участі у конкурсі запрошують підприємців, мешканців, власників магазинів, кафе і приватних будинків.

Для участі у конкурсі необхідно подати до 14 січня 2019 року заявки на електронну адресу demydivkainvest@gmail.com із зазначенням адреси об'єкта, прізвища, ім'я, по батькові ініціатора заявки, контактного телефону. До заявки необхідно додати фотографії, що демонструють оформлення.

Детальну інформацію щодо умов участі можна отримати на сайті селищної ради (Розділ "Інвестиції та економіка", сторінка "Новорічний конкурс") та за тел. 03637-61842 або 096-9502788.

Ознайомтесь із умовами конкурсу