Проведено ліквідацію 5 стихійних сміттєзвалищ.

Дата: 11.12.2018 12:49

Протягом 6-7 грудня  2018 року за дорученням Демидівського селищного голови Віктора Іщука проведено ліквідацію 5 стихійних сміттєзвалищ на території с.Ільпибоки та 3  на території с.Рудка. Для ліквідації було задіяно бульдозер Демидівського ВУЖКГ. Слід відмітити, що з приводу облаштування сміттєзвалищ неодноразово зверталися жителі вказаних населених пунктів, але через несправність техніки цю проблему до цих пір не вдалося вирішити. Незважаючи на зимову погоду це питання було вирішене.

Також відповідно до затверджених природоохоронних заходів селищною радою придбано прес «Компакт» для вторинної сировини (пластик, папір, макулатура), який буде розміщений в ВУЖКГ селищної ради. До слова, незабаром очікується доставка контейнерів для пластикових відходів, які будуть встановлені по селах громади. Отож маємо надію, що проблема з утилізацією пластикової тари знайде своє вирішення найближчим часом, однак велику роль у цьому питанні відіграє свідомість наших жителів. Чи будуть окремо сортувати пластик, чи будуть все скидати у контейнери як і раніше?