Віктор Іщук взяв участь у проекті “Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг”

Дата: 03.12.2018 09:30

29-30 листопада 2018 року у м. Києві Демидівський селищний голова Віктор Іщук взяв участь у проекті "Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг”, що реалізовується Партнерством "Кожній дитині" за підтримки програми «U-LEAD з Європою» Мета Проекту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг» – покращити благополуччя вразливих категорій населення шляхом розвитку потенціалу керівників та спеціалістів соціальної сфери об’єднаних територіальних громад у запровадженні моделі інтегрованих соціальних послуг.