У Хрінницькому  ЗДО "Сонечко" проведено розвагу "Чудова осені пора-її вітає дітвора"

Дата: 30.11.2018 18:52

22 листопада 2018 року  у Хрінницькому  ЗДО "Сонечко" проведено розвагу "Чудова осені пора-її вітає дітвора". На щедре осіннє свято зібралася дітвора зі своїми батьками. В кольоровому різномаїтті листочків та дарів осені діти виконували пісеньки: «Свято починається», «Урожай», «Наша осінь щедра»; читали вірші на осінню тему. Веселого настрою додала сценка «Родичі гарбузові», де діти  в масках овочів сперечалися, хто з них найголовніший та найсмачніший на городі. Дівчатка майстерно виконали танець осіннього дощику «Парасольки». Свято закінчилося частуванням дітей дарами осені- яблуками, грушами, виноградом.