У Рівному відбудеться перше засідання Ради регіонального розвитку.

Дата: 27.11.2018 17:40

28 листопада об 11.00 у Рівному відбудеться перше засідання Ради регіонального розвитку

«Це стратегічна нарада, де ми детально окреслимо основні питання розвитку Рівненщини на 2019-2021 роки. Визначимо свої переваги та пріоритети, на підставі яких у найближчі роки на карті області з’являться нові об’єкти. Від того, як ми обговоримо наші плани, залежить їх фінансування та реалізація», – відзначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, який наголосив на важливості відповідального підходу до формування пріоритетів у розвитку міста і районів.

Рада діє при обласній державній адміністрації, її очолює голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко. Серед спікерів на засіданні будуть народні депутати, очільники області, міст та сіл, медики та освітяни, духовні і громадські лідери.

Нагадаємо, що 12 листопада у Києві Президент України Петро Порошенко чітко окреслив основні напрямки реформ у регіонах. Глава держави доручив представникам місцевих органів влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки.

Засідання Ради регіонального розвитку відбудеться у приміщенні готельно-ресторанного комплексу «Айвенго» (Рівненський район, с.Колоденка, вул. Зелена, 53).