«Ціна йому - життя».

Дата: 27.11.2018 15:16

26 листопада у Рудківському ліцеї був проведений виховний захід на тему «Ціна йому - життя», приурочений Дню пам’яті жертв голодомору. Підготували даний захід учні сьомого класу та класний керівник Петрик І.В.

Метою проведеного заходу було вшанування пам'яті безневинно замучених голодом та політичними репресіями людей.

На заході звучала пісня Оксани Білозір «Свіча», вірші у виконанні семикласників. Присутні мали змогу переглянути відеоролик «Свідчення очевидців про Голодомор 1932-1933рр.». Учні 7 класу знову змусили згадати кожного з присутніх про страшні часи Голодомору, задуматись над трагедією, що не минула майже кожну сім'ю українського народу. Вшанували загиблих хвилиною мовчання.