Птах мільйонів жертв стукає в наші серця.

Дата: 27.11.2018 14:54

Щороку в четверту суботу листопада світв ідзначає пам'ять жертв Голодомору. Цей день пам'яті – унікальна нагодавсім: дітям, батькам, політикам, громадським діячам замислитися над цією трагедією, над ґеноцидом українського народу.

23 листопада у Вербенському ліцеї вчителем суспільних дисциплін Пасічник М. В. проведено урок памяті жертв Голодомору для учнів середніх класів.

Про Голодомор дітям говорити нелегко. Часто чуємо запитання: «Чи потрібно дітям взагалі говорити про Голодомор?»Можна ствердно відповісти: «Про Голодомор дітям потрібно говорити обов'язково». Питання необхідно ставити по-іншому - як і про що говорити дітям про Голодомор? Тому, ми старалися в доступній для дітей формі за допомогою мультимедійної презентації та відеороликів пояснити їм причини і наслідки Голодомору 1932-33рр. в Україні.