День пам'яті жертв голодоморів в Демидівському ліцеї.

Дата: 26.11.2018 17:28

День пам'яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні. З приводу цього 23 листопада в Демидівському ліцеї класними керівниками 11-их класів Рослюк Т. Й., Яремчук А. М., Савич О. І. проведено виховну годину пам’яті жертв голодоморів. Традиційно подібний захід проходить на сумній ноті: учасники поринають у ті страшні події, переглядають трагічні фото та відео про масове знищення українського народу. Учні читали поезії, присвячені тим вікопомним подіям. У фойє закладу організовано символічну виставку, присвячену цим прагічним подіям. Усі класні керівники 1-11 класів нагадали вихованцям, що у суботу необхідно приєднатися до загальнонаціонально-міжнародної акції «Запали свічку», яка відбувається щорічно у День пам'яті жертв голодоморів, тобто у 4-ту суботу листопада. Традиційно о 16.00 пам'ять загиблих під час геноциду українського народу вшановують хвилиною мовчання та встановлюють запалену свічку на підвіконня як в Україні, так і в багатьох країнах світу. У багатьох містах та населених пунктах на головних майданах у цей час теж запалюють свічки.