Методичне об’єднання класних керівників.
Цілі тренінгу:
Захід розпочався надзвичайно цікаво: передаючи по колу чайну чашку, вчителі промовляють: «Приходь до мене на чай, бо я …(гарна господиня, цікавий співрозмовник тощо)». На такій позитивній ноті присутні класні керівники працювали далі, створювали таблицю «Діагностика рис толерантної особистості», були учасниками вправи «Суд присяжних», обговорювали важливі питання виховання дітей та підростаючого покоління. На завершення присутні об*єдналися в кілька груп: кожна група повинна була поміститися на невеличкому килимку, не переступаючи його межі, і виконати написане знизу завдання. А завдання для всіх груп було одне: посміхнутися! На такій веселій емоційній ноті завершилося методичне об’єднання класних керівників. |