Збережімо красу землі.

Дата: 23.11.2018 11:26

Учні 9 класу Пляшевського ліцею ознайомились з тематичною поличкою «Збережімо красу землі», яка представлена увазі  у ПШБ-філії с.Пляшева. Адже сьогодні, 22 листопада,виповнюється 35 років (1983) від дня створення рішенням Рівненської обласної ради в Рівненській області  151 природно-заповідний об’єкт площею  35865 га.

Ця дата стосується і нашого рідного краю сіл Пляшева та Солонів.Адже на цих територіях у 1983 р. створено ботанічний заказник місцевого значення «Урочище «Солонівське» та заповідне урочище (болотне) «Козацькі могили».

Молодь нашого ліцею дізналась, що метою створення цих урочищ є ділянки з наявністю рідкісних рослин, занесених до Червоної книги України. Вчитель біології представила увазі учням матеріали про рослини, які  ростуть на території  урочищ і захищені законом .

Бібліотекар наголосила на значимості збереження природи нашого краю і запропонувала більше ознайомитись з представленими на поличці матеріалами.

Хміль М., бібліотекар ПШБ-філії с. Пляшева