Посвята третьокласників в Дитячу організацію “Вербиченька”

Дата: 22.11.2018 17:44

16 листопада у Вербенському ліцеї під керівництвом педагога – організатора Польової К. В. та вчителя музики Мусійчук О.В. відбулася  урочиста посвята учнів 3 класу до дитячої  організації «Вербиченька». Юних «Чомучок»  радісно вітали ведучі свята  Пилип’юк Діана та Зубчук Анастасія, які і познайомили третьокласників з головою організації – Рачинською Іриною. Учні розповіли про себе, про свої мрії та захоплення, представили свої вироби та співали пісень. Голова організації зачитала девіз та основні правила організації – бути вірним Богові та Україні. Пагони «Наставник» і «Берегиня» подарували майбутнім «Чомучкам» музичні вітання та настанови майбутнім членам організації. Також були проведенні цікаві конкурси, естафети та відгадування загадок. І от нарешті наші «Чомучки» отримали посвідчення члена дитячої організації та зачитали урочисту присягу. Всі присутні щиро привітали наших «Чомучок» та побажали їм натхнення, сил та мудрості.