Українець – це на все життя!

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

 21 листопада – День Гідності та Свободи. Сьогодні в нашому ліцеї було проведено ряд заходів. Учні 2 та 3 класів разом із Л.В.Хомяк провели годину спілкування «Українець – це на все життя!». Вчителька донесла до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття. Діти переглянули презентацію «21 листопада – День Гідності та Свободи», відеоролик «Україна гідна свободи». Усі, запаливши свічу Памяті, вшанували хвилиною мовчання  патріотизм і мужність громадян,  які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

До цих пір на території нашої держави немає спокою, після Майдану  розпочалися військові дії на Сході України, в ході яких було втрачено вже кілька тисяч життів солдат та мирних жителів. Дивлячись на нинішнє становище нашої країни, впевнена, що немає такого українця, який би не бажав миру і спокою Україні. Весь народ нашої держави об’єднався нині проти агресора.  Багато чоловіків та жінок мужньо захищають кордони нашої країни. Багато хто із людей працює в тилу для підтримки солдатів. Без усякого сумніву, мине зовсім небагато часу і про захисників нашої держави писатимуть книги, зніматимуть кінофільми, на прикладах беззавітного служіння рідній Батьківщині, беззаперечного виконання священного обов’язку – стати на захист кордонів держави, коли в цьому є гостра потреба, – виховуватиметься не одне покоління українців. Бо вони – справжні герої, які у нерівному двобої протиставили  свій патріотизм, відповідальність, безмежну любов до країни, яку ототожнюють зі своїм рідним краєм, найдорожчими людьми. І саме за це їм наша людська вдячність і низький уклін! Кожного дня, щогодини Україна завдяки таким чоловікам-героям, серед яких і наші славні земляки, виборює право бути суверенною, єдиною державою. Тож молімося за наших мужніх захисників і просімо у Бога одного: аби вони живими і здоровими  якнайшвидше повернулися додому, до своїх матерів, дружин та дітей.

В.В. Вараницька, педагог-організатор

Фото без описуФото без описуФото без опису