День Гідності та Свободи у ПШБ Демидівської селищної ради.

Дата: 21.11.2018 18:07

У  Центральній бібліотеці смт. Демидівка 21 листопада 2018 року з метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності відбувся Урок Гідності   «Україна гідна свободи», також було оформлено  книжкову  виставку  «У їхніх серцях жила Україна». У ПШБ – філії с. Княгинин підготовлено Інформаційне досьє «Визволення України  шляхами подвигу і слави» та  тематичну поличку  «Події, що змінили долю України». Книжкову виставку «Шляхами нескорених» було оформлено у ПШБ – філії с. Вербень. У ПШБ – філії с. Пляшева   до Дня Гідності та Свободи  оформлено виставку – пам’ять  «Революція Гідності – освячена  кров’ю».

У ПШБ – філія с. Рогізне   відбулася Година патріотизму «Наш дух не зламати» та виставка – розповідь «Воїни світла». До Дня Гідності та Свободи у ПШБ – філія с. Рудка   було оформлено  виставку -  роздум «Україна – це територія гідності і свободи», а у ПШБ – філія с. Глибока Долина було показано документальний  фільм  «Майдан, що нас змінив».