Участь у Міжнародному конкурсі вокального мистецтва ім. І. С. Козловського " Пошук нового звучання "

Дата: 20.11.2018 14:13

16 -17 листопада 2018 року в селі Мар”янівка Київської області вихованка гуртка естрадної пісні, учасниця художньої самодіяльності КЗ «Будинок культури» Панасюк Дарина (керівник – Іванова Ріта –методист вокально-хорового жанру КЗ «Будинок культури) прийняли участь у Міжнародному конкурсі вокального мистецтва ім. І. С. Козловського « Пошук нового звучання ) для обдарованих дітей та молоді малих територій, організований фондом «Український культурний фонд» та Мережею Глобального Договору в Україні «GLOBAL COMPACT NETWORK UKRAINE».

Під час перебування у селі Мар”янівка Київської області усім учасникам конкурсу була проведена екскурсія Мар”янівкою, та до Музею – Садиби І. С. Козловського.

музей І С Козловського