У рамках проекту «Сильні ради – спроможні громади», який реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Інститут Політичної Освіти організує низку семінарів для депутатів ОТГ.

До складу чергових груп депутатів місцевих рад ОТГ увійшли депутати Демидівської селищної ради Лілія Скальська і Сергій Щербатюк. З 8-го по 10-те листопада учасники семінарів поглиблювали свої знання на тему «Статус, права та обов’язки депутатів місцевих рад ОТГ».

Досвідом та вміннями ділилися експерт Інституту Політичної Освіти Тарас Случик, голова наглядової ради ГО "Бюро з прав людини" Мирон Дмитрик, експерт з питань місцевого самоврядування, голова Луганського обласного правозахисного центру "Альтернатива" Валерій Новиков та директор тренінгової компанії «Транслаб Груп», керуючий партнер компанії «Negotiations Consulting» Андрій Яценко.

Звертаємо увагу депутатів, що Інститут Політичної Освіти запрошує взяти участь у відборі на наступну хвилю навчання.

Для участі у другій хвилі навчань, що розпочнеться у січні 2019 року, необхідно надати:

заповнену анкету;

резюме (коротка біографія та досвід громадсько-політичної діяльності);

твір на тему «Децентралізація в дії. Як впроваджується реформа на рівні громади» (максимум 600 слів);

рекомендація від організації, яка делегує учасника (місцева рада, тощо).

За підсумками конкурсного відбору, можливість навчатися отримають ще 100 депутатів ОТГ.

Для них впродовж першої половини 2019 р. буде організовано серію з трьох триденних семінарів за такими темами:

Статус, права та обов’язки депутатів

Участь депутатів у процесі формування, використання та контролю за бюджетом ОТГ

Можливості та обов’язки депутатів у житлово-комунальній та земельних сферах.

Витрати, пов’язані з навчанням, проживанням, харчуванням та проїздом учасників будуть покриті за рахунок проекту.

Остання дата надсилання документів: 1 грудня 2018 року.

Детальна інформація про умови участі за посиланням