Рівненська делегація зустрічається із Президентом (+пряме включення)

Дата: 12.11.2018 18:52

Сьогодні, 12 листопада, делегація від Рівненщини бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка.

Рада регіонального розвитку відбувається вже всьоме і проходитиме у Міжнародному виставковому центрі Києва.

Очолив обласну делегацію голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, а до її складу увійшли його заступники, голови РДА, керівники міст та ОТГ. На засіданні присутні обговорять питання здійснення реформ в державі, а також вирішення проблем життєзабезпечення регіонів.

Нагадаємо, Рада регіонального розвитку створена у 2015 році і основне її завдання – ефективна взаємодія державних органів влади з місцевими.

До вашої уваги - пряме включення із засідання. https://www.youtube.com/watch?v=bErP_J_dKF8&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2IdXcn050gu7oyCkBrfRKsf4IgRi4SVxqmmOHNsG4v2aTf2_cJiWzJB1c