Виїзна акція для учнів Пляшевського ліцею.

Дата: 12.11.2018 09:26

08 листопада працівники Демидівської районної філії організували і провели виїзну акцію із використанням мобільного центру профорієнтації для учнів Пляшевського ліцею.
  Завідувач сектору профорієнтації Оксана Майдан для учнів 8, 9 класів розповіла про формулу вибору професії «хочу», «можу», «треба», про перелік актуальних професій на ринку праці. Учнівська молодь отримала інформацію щодо надання послуг учням з використанням профдіагностичного комплексу «Веб-базова платформа для онлайн профорієнтаційного консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа», про навчання на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості робітничим професіям, затребуваним на ринку праці району та області на сьогодні. Восьмикласники та дев’ятикласники пройшли тестування на визначення професійної спрямованості.

А найменші учасники із задоволенням активно брали участь у конкурсі «Намалюй професію на асфальті» під керівництвом провідного фахівця з профорієнтації Галини Степанченко.
  У формі гри пізнавали світ професій учасники, взявши участь у різних конкурсах «Найкраща», «Склади професію», «Назви професію», «Відгадай загадку».
  Захід був цікавим і, сподіваємось, корисним для дітей.

Петро Скруха, заступник директора з виховної роботи