Прийшовши до ліцею, наші наймолодші школярики, учні 1-4 класів, вирушили у незабутню подорож через Країну Знань із вересневої станції «Рідна Україна» до Країни Канікули. Сьогодні їхня зупинка була на станції «Золота осінь», де вони разом зі своїми класними керівниками прозвітували про свою роботу протягом жовтня місяця. Усі учні малювали малюнки, створювали аплікації, розучували пісні та вірші про осінь, які декламували сьогодні. Першокласники разом із Оксаною Антонівною проводили Тиждень осені, під час якого створили неймовірний колаж та безліч робіт на осінню тематику. Другокласники із Ларисою Яківною та третьокласники разом із Лесею Володимирівною досліджували прикмети осені і ходили на екскурсії до осіннього парку та лісу. Руслана Павлівна та четвертокласники займалися пошуковою діяльністю, а саме: збирали приказки та прислів’я про осінь та її місяці, вірші.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Сьогодні на свято до малят завітала чарівниця Осінь (Яна Юхимчук, учениця 5 класу) разом із своїми синами Вереснем (Ангеліна Якобчук, учениця 5 класу), Жовтнем (Марія Троян, учениця 5 класу) та Листопадом ( Богдана Причепа, учениця 5 класу). Дітлахи з радістю відгадували загадки, які загадували їм ведучі свята Ілля Ремесник, Марія Масюк та Назарій Причепа, учні 6 класу. Також усі активно справилися з конкурсом «Чарівний глечик» та показали знання приказок та прислів’їв про осінь. Кожен клас продемонстрував свої осінні віночки, які вони сплели власноруч. Дівчатка, одягнувши їх на голівки, усі були чарівні!  Найбільше вразив своїми розмірами віночок четвертокласників, який теж з радістю демонстрували хлопці!  Діти з цікавістю подивились мультфільм «Осінні турботи» та прислухались до порад тітоньки Сови. А ще наші наймолодші школярики усі разом влаштували осінню дискотеку. Осінь разом із синами почастувала усіх присутніх своїми дарами: яблуками, грушами, горішками. Свято подарувало море позитивних емоцій і всі задоволені та щасливі вирушили до наступної станції «Наша мова солов’їна».

Валентина Вараницька, педагог-організатор