22 жовтня 2018 року об 11.00 годині в КЗ Будинку культури Демидівської селищної ради відбулися земельні торги - аукціон по передачі в оренду строком на 20 років на конкурентних засадах земельної ділянки сільськогосподарського призначення кад.№ 5621482503:01:000:0511 площею 13,7276 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в с. Глибока Долина на території Демидівської селищної ради  Рівненської області. Організатор торгів – Демидівська селищна рада в особі селищного голови Іщука Віктора Миколайовича, предстваники організатора: начальник відділу у Демидівському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області; головний спеціаліст відділу земельних відносин Демидівської селищної ради. Аукціон провів ліцитатор Букацький Сергій Васильович. Для участі в торгах оформили та подали заяви 4 учасники:

• учасник №1 ТзОВ «Хавест-Агро»;
  • учасник №2 гр. Наумчук Олександр Володимирович;
  • учасник №3 гр. Вавринюк Юрій Володимирович;
  • учасник №4 гр. Мисько Олександр Анатолійович.

Стартова річна орендна плата була 10776,12 грн 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (крок №1), за результатами торгів складено протокол та визнано переможцем торгів учасника №1 ТзОВ «Хавест-Агро» в особі директора гр. Ясниського Андрія Михайловича, річна орендна плата становитиме 65136,66 грн 18,2243% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (крок №1015). Після чого було укладено та підписано договір оренди з переможцем, встановленим за результатами торгів.