Обговорювали проведення в районі чергового призову громадян.

Дата: 23.10.2018 11:50

22 жовтня об 11 год. в залі засідань Демидівської районної державної адміністрації  відбулася нарада з питань організації та  проведення в районі чергового призову громадян  на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань у жовтні-грудні 2018 року та налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з районним військовим комісаріатом з питань оповіщення військовозобов’язаних району.

В нараді участь взяли начальник відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Степан Ярош, голова Демидівської районної державної адміністрації Богдан Левшенюк, військовий комісар Млинівського  районного військового   комісаріату Олександр Артемюк, начальник відділення обліку бронювання сержантів та солдатів запасу майор Олег Менько,  голова призовної комісії Петро Шелест; виконуючі обов’язки старост Демидівської селищної ради, військові обліковці.