Ліквідація аварійного дерева.

Дата: 12.10.2018 11:53

Ввіділом з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Демидівської селищної ради спільно з Демидівським районним сектором  ГУ ДСНС в Рівненській області 11 жовтня 2018 року було ліквідовано аварійне дерево в Демидівському ліцеї, яке на протязі останніх п’яти років створювало небезпеку для дітей та дорослих.  При кожному пориві вітру сухі гілки падали на землю з висоти біля 25-ти метрів. Дереву (вербі) було приблизно 50 років. Робота по ліквідації аварійного дерева проводилась з дотриманням техніки безпеки, не було пошкоджено ні молодих дерев, ні шиферу на будівлях ліцею.

С. Ярош