З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Дата: 11.10.2018 21:20

Дорогі краяни!

День захисника України уособлює мужність та героїзм захисників незалежності та територіальної цілісності України. Цього дня ми віддаємо шану тим, хто став на захист нашої Батьківщини беручи участь в антитерористичній операції на Сході: у складі Збройних Сил України, добровольчих загонів, Прикордонних військ та правоохоронних органів, хто віддав за неї найдорожче — своє життя.

Дуже символічно, що День захисника України ми відзначаємо у свято Покрови Пресвятої Богородиці — одного з найдавніших християнських свят. Ми пам'ятаємо, що славні козаки запорозькі вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею та покровителькою. Сподіваємось, що і нас вона накриє своїм чесним покровом і захистить від усякого зла.

Тож прийміть найщиріші вітання з Днем захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва і бажаю, щоб мир, щастя та добро запанували на нашій землі.

Слава Україні!

Героям Слава!