Шановні освітяни!

Дата: 05.10.2018 10:30

Шановні освітяни!

Сердечно вітаю вас з професійним святом –Днем працівників освіти!

Важко назвати іншу професію, від якої так залежало б майбутнє нашої держави, нашої громади адже саме вам суспільство довірило найцінніше – виховання наступних поколінь. І це, без перебільшення, особлива та відповідальна місія. Саме педагоги дають дітям не тільки знання, але й формують моральні та духовні цінності – виховують особистість.

Освіта в Україні перебуває на стадії модернізації. Реформуються усі без винятку освітні галузі, приймаються стратегічні документи, розширюється мережа дошкільних навчальних закладів, упроваджуються нові стандарти початкової, загальної середньої та професійно-технічної освіти.

Проте без вашої підтримки, щоденної праці, відданого служіння улюбленій справі, терпіння, мудрості – жодні реформи не мали б успіху. Саме завдяки вам приходить розуміння, що у житті є речі, які ніколи не тьмяніють і не забуваються  – материнська любов, тепло рідної батьківської домівки,  погляд першої вчительки, дружня підтримка однокласників.

Шановні освітяни, у цей святковий день хочу побажати гарного настрою незалежно від погоди за вікном, невичерпних сил, яскравих досягнень і небачених перемог, щастя та родинного затишку. Нехай ваші серця зігріває любов вдячних учнів, вихованців і близьких вам людей.

З повагою, селищний голова В.Іщук