Вітаю з Міжнародним днем музики!

Дата: 01.10.2018 09:18

Щиро вітаю усіх музикантів та шанувальників музичного мистецтва

з Міжнародним днем музики!

Музика – найщиріше мистецтво, яке дає змогу висловити найсвітліші почуття, дарує дивовижні емоції та радість. З плином часу змінюються напрямки й смаки, але музика залишається вічною, щодня наповнюючи радістю мелодій життя кожної людини.

Щира подяка музичним колективам, композиторам, диригентам, викладачам, учням музичної школи Демидівщини - усім, хто дарує нам незабутні хвилини спілкування з цим прекрасним, вічним, неповторним мистецтвом музики.

Бажаю Вам натхнення, творчих успіхів і нових досягнень, мистецької жаги у серці та душі, здоров'я, радості та плідної праці на довгі роки! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани та творчі мрії, а кожен день Вашого життя буде сповнений світлої музики, яка надихає до життєвих перемог.

З повагою, селищний голова     В.Іщук