Шановні вихователі та дошкільні працівники!

Дата: 27.09.2018 09:05

Шановні вихователі та дошкільні працівники!

Вітаю Вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля!

Саме Ви невтомно і наполегливо плекаєте майбутнє нашої держави – юне покоління свідомих, розвинутих, талановитих громадян нашої країни.

Ви несете дітям добро, Вам вірять, до Вашої думки прислуховуються, у Вас вчаться. Завдяки Вашій повсякденній праці малюки долучаються до невичерпних скарбниць людської мудрості, навчаються правилам етикету і толерантності, отримують повноцінний фізичний, інтелектуальний, естетичний, соціальний розвиток. У день свята щиро дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Бажаю всім натхнення, наполегливості і цілеспрямованості в роботі, злагоди і благополуччя в родині, здоров`я, оптимізму, мудрості у житті, добра, надії й любові в серці!

З повагою, селищний голова В.Іщук