24 вересня через погіршення погодніх умов (дощ та сильні пориви вітру) на території Демидівської селищної ради зазнали пошкоджень лінії електропостачання,  повалено дерева. Так, внаслідок аварійного відключення та обривів ліній електропередач, знеструмлено такі населені пункти: с. Глибока Долина, с. Вербень, с. Товпижин, с. Перекалі, с. Рогізне, с. Лисин, хутір Бондарівка. 70% населених пунктів громади було знеструмлено, повністю без електроенергії залишився заклад дошкільної освіти “Веселка” в с. Дубляни.

Для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та ліквідації технічних неполадок задіяна електротехнічна лабораторія з Рівнеобленерго та аварійні бригади Рівнеобленерго. 25 вересня були ліквідовані наслідки надзвичайних ситуацій у с. Княгинине, с. Перекалі, с. Лисин, с. Товпижин (замінені електричні опори та натягнуті електричні провода).

Для відома населення Демидівська селищна рада висвітлює номер телефонів аварійних служб Рівнеобленерго:

- диспетчер Млинівського РЕМ: 036 596 40 18,

- контактний центр Рівнеобленерго: 46 0 90, 036 269 42 98,

та застерігаємо жителів, щодо кражі електричних проводів, які падають на землю внаслідок аварійних ситуацій.

Проблемою громади при штормових вітрах являються застарілі електричні опори в Княгиненському старостинському окрузі, та необрізані дерева на присадибних ділянках громадян, які ростуть під лініями електропередач.

начальник відділу з надзвичайних ситуацій,

мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними

органами Степан Ярош