Селищний голова взяв участь у семінарі з питань цивільного захисту в об'єднаних територіальних громадах.

Дата: 21.09.2018 14:42

Демидівський селищний голова Віктор Іщук та начальник відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Степан Ярош взяли участь у семінарі з питань цивільного захисту в об'єднаних територіальних громадах, який проводився  у Рівненському Центрі розвитку місцевого самоврядування 20 вересня 2018 року.

Говорили про повноваження органів місцевого самоврядування та про утворення підрозділів пожежної охорони та будівництва пожежних депо. Обговорювали кращі практики побудови центрів безпеки громадян в умовах децентралізації, особливості планування і забудови міських та сільських поселень, розвиток добровільних та місцевих пожежних команд в рамках транскордонного співробітництва.