Відбудеться семінар «Використання інструментів міжмуніципального співробітництва задля кращого надання послуг населенню»

Дата: 17.09.2018 18:19

20 вересня відбудеться семінар «Використання інструментів міжмуніципального співробітництва задля кращого надання послуг населенню», під час якого буде проведено обговорення запровадження співробітництва територіальних громад, в заході візьмуть участь експерти Асоціації Міст України (Рівненське регіональне відділення).

Місце проведення: Будинок культури смт. Демидівка, вул. Б. Хмельницького, 12.

Початок о 10:30.

Будуть розглянуті наступні питання:

1. Міжмуніципальне співробітництво в контексті децентралізації в Україні та Рівненській області: засади і виклики.

2. Зміцнення практик поводження з відходами на місцевому рівні через механізм міжмуніципального співробітництва.

3. Алгоритм дій у впровадженні міжмуніципального співробітництва у формі реалізації спільних проектів.

Запрошуємо працівників сусідніх громад, депутатів, представників громадськості, ЗМІ.

Захід відбудеться завдяки проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні».