Вшанування жертв НКВС.

Дата: 17.09.2018 16:12

17 вересня 2018 року в смт. Демидівка біля пам'ятного знака-хреста священнослужителем храму Івана Богослова УПЦ КП Євгенієм Іваником відправлено панахиду за жертвами НКВС.

У заході взяли участь Демидівський селищний голова Віктор Іщук, заступник селищного голови Сергій Герук, перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Шелест, голова районної ради Сергій Радченко, заступник голови районної ради Віталій Конський,голова Демидівського районного товариства політв'язнів та репресованих Олена Рашко, учні та вчителі Демидівського ліцею, працівники установ, організацій, ЗМІ.

З промовою до присутніх виступили Віталій Конський, вчитель історії Демидівського ліцею Микола Стасюк, Олена Рашко. По закінченні масового заходу всі присутні заспівали гімн України.