Проведено поточний ремонт вуличного освітлення в селі Глибока Долина.

Дата: 13.09.2018 09:37

Протягом серпня-вересня цього року підрядною організацією ФОП Колошва проведено поточний ремонт мережі вуличного освітлення по вулицях Маргосюків та Шкільній у селі Глибока Долина. Загальна вартість робіт склала 159 тис грн. Кошти спрямовано за рахунок субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій за сприяння народного депутата України Вадима Сидорчука.

Встановлено 20 енергоощадних світлодіодних ліхтарі потужністю 30 Вт, протяжність ліній 1400 м. Паралельно було проведено обрізку аварійних дерев і кущів.

Управління освітленням здійснюється автоматичною системою без втручання людини. Лише періодично потрібно проводити налаштування з врахуванням скорочення світлового дня.