ДОРОГИ ДІТИ, БАТЬКИ, ВЧИТЕЛІ!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань – справжнім святом мудрості, доброти  і людяності.

Це світле свято і для тих,  хто вчився, і для тих, хто ще збирається до школи. Це день, з якого починається цікавий, і водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.

Насамперед вітаємо тих, хто вперше в житті  переступає поріг школи. Віднині перед Вами відкриються всі дороги. Ми віримо, що Ви оберете правильний шлях і досягнете успіху. Впевнені, що зерна науки зростуть у Ваших юних душах  урожаєм мудрості  та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен Ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високий результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.

Нехай новий навчальний рік буде наповнений святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. Хай відкриває він перед Вами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Зі святом Вас усіх – із Днем знань! З початком нового навчального року!

З повагою, селищний голова В.Іщук

Начальник управління освіти, культури,

туризму, молоді та спорту селищної ради О.Грицюта