Знищення гнізда шершнів.

Дата: 29.08.2018 16:43

29 серпня 2018 року відділом з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохороними органам селищної ради спільно з Демидівським районним сектором ГУ ДСНС у Рівненській області була надана допомога населенню по знешкодженню кубла шершнів в домогосподарстві жительки с. Пляшева.

Усі спроби господарів будинку самотужки впоратися з непроханими гостями бажаних результатів не дали.

Одягнувши спеціальний захисний костюм та «озброївшись» спеціальними балонами з хімічною речовиною офіцери пожежної служби Володимир Бакалейко  та Роман Новіцький за лічені хвилини вирішили проблему господарів. Наразі життю та здоров'ю громадян нічого не загрожує.