Виховання екологічної свідомості у підростаючого покоління

Дата: 15.08.2018 12:02

У Демидівській громаді продовжує реалізовуватись проект «Молодіжне таборування як спосіб підвищення екологічної свідомості», в рамках якого вже відбулися екологічна гра-квест «Бережи природу для людського роду!» та конкурс фотографій «Демидівщина екологічна».

Незабаром учнівська молодь візьме участь у таборуванні в мальовничих околицях села Пляшева. Мета табору – формування екологічної свідомості та культурного співіснування у природі, а також розвиток лідерських навичок серед учнівської молоді. За програмою наметового табору «ЕкоШкола у природі» діти проводитимуть тренінгові заняття з основ екології, екологічні ігри, конкурси, змагання, дослідження, практичне таборування, ватри, екскурсії по місцях козацької слави, тощо.

Проект реалізується управлінням освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради і громадською організацією «Сприяння розвитку села» за фінансової підтримки управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації.